Position description:
Top4Running / Top4Fitness / Top4Sport hledá JS a PHP vývojáře

Práce z domu Práce na plný úvazek IT

Zajímáš se o běh, fitness nebo jiný sport? My podporujeme pohyb ve všech jeho podobách. Je jedno, zda jsi aktivní sportovec, občas vyjedeš s kamarády na kolo nebo nejraději fandíš z pohodlí domova. Jsme sportovci tělem i duší, zastáváme flexibilitu práce, online prostředí a moderní přístup k zaměstnávání. 

Přidej se do naší party a pomoz nám dělat sportovní svět lepším.

 

Unikátní český projekt zaměřený na sport a sportovní nadšence

Naše sportovní speciálky najdeš po celé Evropě. Z malého fotbalového obchodu v České republice se stal obrovský e-commerce projekt s desítkami zaměstnanců a unikátním postavením na českém trhu. Máme 3 kamenné prodejny, 100+ e-shopů a řadu interních aplikací. A o to vše se stará náš interní IT tým.

A koho do naší TOP party hledáme? PHP nebo Fullstack vývojáře, kterým nevadí práce z domu (full remote), baví je práce na e-commerce projektech and enjoy communicating in English. Sounds good to you? 

 

Technologie

V jednoduchosti je krása. A také síla. Naše projekty se snažíme vytvářet v co nejmenším počtu technologií. Nikdy se ale nebráníme inovaci a pokroku. S čím se u nás setkáš?

  • Frontend: JavaScript, SaSS a Bootstrap, Latte templates, webpack, gulp
  • Backend: PHP 8, Nette 3.0, Symfony, MariaDB, ElasticSearch, SAP, Azure
  • Další: phpstorm, phpstan, phpfixer, php tester, gitlab, docker, kibana, composer, cypress

 

Projekty

E-commerce

Jak zajistit, aby zákazníci po celé Evropě mohli nakupovat rychle, spolehlivě a bez problému? Odpovědi na tuto otázku se kontinuálně věnují vývojáři našich e-shopů. Náš IT tým vyvíjí a upravuje šablony dle potřeb jednotlivých trhů a doporučení našich designerů a marketérů. 

Backoffice & Interní systémy

Máme také svůj vlastní interní systém - Admin (tj. něco jako větší verze CMS), ve kterém jsou veškeré informace o produktech, zákaznících a podobně. Back Office tým zabezpečuje jeho funkčnost či napojení na SAP, Heureku a další externí systémy.

 

Náš tým

Současný IT tým tvoří 8 vývojářů. Jakou mají workflow? Každý den se potkají na krátkém ranním callu a jednou za týden či 14 dní na delším, jako je planning nebo review meeting. Projekty a úkoly si volí podle toho, co koho baví, k čemu má nejblíž a taky podle zkušeností. Aneb teamwork makes dreamwork!

Všichni členi týmu jsou zkušení vývojáři, kteří se za svou práci umí postavit a zároveň se nebojí říct si o radu. Nad všemi bdí Roman, manažer týmu a v podstatě zakladatel celého oddělení - je tu celých 12 let! Tým ještě doplňují Ivet (QA testerka) a Alex (Projektová manažerka). 

 

 

Chceš se dozvědět jak pracujeme, co děláme a koho hledáme? Dej nám o sobě jakkoliv vědět. Můžeš napsat HR manažerce Máje na hr@top4sport.com, nebo použij formulář dole. 

I am interested in this position

Who you will work with

Lukáš Lát

IT Lead

The main reason I joined Top4Sport is the brilliant team that I now have the honour to work with. Thanks to my work I am able to be in close contact with many people from the sporting industry, visit extraordinary events and contribute to the never ending growth of our company.

More about Top4Sport